O nadaci

NADERO

nadace denisy rohanové

Denisa Rohanová dlouhodobě bojuje za práva všech, co se nemohou domoci spravedlnosti. Její osobnost zaštiťuje nadaci, kterou tvoří zkušení profesionálové v oblasti práva, poradci a sociální pracovníci. Naším mottem je, že si každý zaslouží další šanci. Ať Vás potkalo cokoliv, posláním nadace je pomoci Vám se z toho dostat a zase plnohodnotně žít.
Proč tu jsme? Protože chceme opravdu pomáhat lidem. Nejsme tu od toho, abychom lidi nechávali vyplňovat kolonky ve formulářích, a když se do nich nevejdou, tak abychom je ponechali osudu. Dlouhodobě Denisa Rohanová vede Českou asociaci povinných a společně s dalšími neziskovými organizacemi podává ruku znevýhodněným lidem, a to nejen v exekuci.

Nesnesu nespravedlnost a křivdu! Prošla jsem si bojem s exekučním zvěrstvem a nezákonnými postupy. Bolest druhých mě nenechává chladnou. Nechci, aby kdokoliv trpěl kvůli tomu, že si s ním osud zahrává! Vždycky jsem byla advokátem chudých,“ říká zakladatelka nadace Denisa Rohanová.

Podáváme Vám ruku v jakékoliv situaci. Každý má právo na další šanci a my Vám ji pomůžeme získat. Jsme tu pro Vás, otevření, transparentní, se zkušenostmi ze sociální práce a poučeni bezpočtem různých životních příběhů. I Váš příběh bude mít dobrý konec!

Chceme ukázat, že vždy existuje světlo na konci tunelu a každý člověk má v sobě potenciál, který si ani neuvědomuje. Lidé z nadace NADERO toto světlo hledají a pomáhají nastartovat v lidech skrytý motor, který ho popožene, aby svůj potenciál využili na maximum.

Daří se nám zlepšovat i kvalitu života dětí, jejichž rodiče mají omezené finanční možnosti. Pomáháme s nákupem školních potřeb, pořádáme tábory, přispíváme konkrétním dětem na výlety nebo školní akce, aby nebyly vyloučeny z kolektivu.

Podporujeme vzdělávací, kulturní, sociální, sportovní a zdravotní projekty, s jejichž pomocí se lidem s různým typem omezení zlepší kvalita života.

Pomáháme rodinám, které přišly o své blízké při výkonu služby, bránění práva nebo záchraně života. Stejně tak těm, kteří se při této činnosti vážně zranili.